Teslimat ve İade

TESLİMAT

Naia Istanbul, siparişiniz ve ödemeniz alındığında size bir onay e-postası gönderir. Siparişiniz 7 iş günü içinde kargolanır. Siparişe özel hazırlanan ürünlerde ise teslim süresi 7 ila 14 iş günüdür. Kargo takip numaranız ise, paketiniz yola çıktığında tarafınıza bildirilir.

Ön sipariş alınan ürünler için teslim süresi ürün sayfasında belirtilen tarihinden itibaren 7 iş günüdür.

Yurt dışından verilen siparişler ise, 2 ila 14 iş günü arasında teslim edilecek olup, shop.naiaistanbul.com'da görülen fiyatlara yurtdışı kargo bedeli, gümrük ve diğer vergiler dahildir. Ancak, siparişinizin bulunduğunuz ülkenin gümrüğünden çekilmesi için ödenmesi gereken ek ücretler ortaya çıkabilecek olup, NAIA bunlardan sorumlu değildir.

DEĞİŞİM & İADE 

NAIA, satın almış olduğunuz ürünlerin tarafınıza teslim edildiği tarihten itibaren 14 gün içinde yazılı olarak bildirilmiş olan kullanılmamış ürünlere ilişkin iade veya değişim taleplerinizi kabul etmektedir. Ancak müşterilerimizin isteği üzerine özel olarak hazırlanan siparişler için iade ve değişim yapılamamaktadır.

İade veya değişimi talep edilen ürünler, gönderildiği şekilde, ayıpsız ve orijinal paketi / aksesuarları ile iade edilmelidir. Hatalı veya ayıplı ürünler için ise teslim tarihinden itibaren 2 gün içerisinde NAIA’ya yazılı bildirimde bulunulması gerekmektedir.

İade etmek ya da değiştirmek istediğiniz ürünlere ilişkin kargoların, ürünler NAIA’ya ulaşana kadar sizin sorumluluğunuzda olduğunu ve iade gönderim bedelinin tarafınızdan ödenmesi gerektiğini hatırlatmak isteriz. İade kargonuz elimize ulaştığında, ürünün kondisyonu incelendikten sonra size talebinize ilişkin bir onay maili gönderilecektir. Tüm haklı taleplerin değişim işlemi veya sipariş bedelinin geri ödenmesi ise 10 iş günü içinde tamamlanacaktır.

Tüm iade ya da değişim talepleriniz için bize info@naiaistanbul.com adresinden ulaşabilirsiniz.